Medierea conflictelor

Pe data de 30 ianuarie in cadrul scolii noastre a avut loc o activitate anti-violenta cu titlul" Medierea conflictelor" . Multumiri doamnelor speciale care au facut posibila desfasurarea acestui workshop: D-na Director Colotelo Cristina, Prof.Vasilescu Lucy, Prof. Pirvu Loredana, Prof. Ionescu Adriana, tuturor elevilor si exceptionalei noastre invitate , doamna

End

Pe data de 30 ianuarie in cadrul scolii noastre a avut loc o activitate anti-violenta cu titlul” Medierea conflictelor” .
Multumiri doamnelor speciale care au facut posibila desfasurarea acestui workshop: D-na Director Colotelo Cristina, Prof.Vasilescu Lucy, Prof. Pirvu Loredana, Prof. Ionescu Adriana, tuturor elevilor si exceptionalei noastre invitate , doamna Ema Petrescu!